Film
film/24.11.2021.

Počinje Festival autorskog filma

film
  • Promo
Autor fotografije:

Kaleidoskop media / Foto: Promo

 

Ovogodišnje izdanje Festivala autorskog filma biće svečano otvoreno u petak, 26. novembra od 19:30 u Kombank dvorani filmom The French Dispatch Vesa Andersona. U bogatom programu 27. Festivala očekuje nas više od 70 filmova među kojima su i domaće premijere nagrađivanih „Kelta" Milice Tomović i „Elegije lovora" Dušana Kasalice.
 
 
"Kelti" Milice Tomović
 
U subotu, 27.11. će od 21:30 u sali 1 Kombank dvorane filmom „Benedeta" Pola Verhovena biti otvoren i novi program Festivala autorskog filma – „Sirovo. Žanrovski autorski film". Ova selekcija od šest filmova predstavlja subverzivne, hrabe, sulude, neuravnotežene i jedinstvene autorske vizije provučene kroz prizmu žanra.

U nedelju 28.11. od 19:30 u sali 1 Kombank dvorane biće održana i prva projekcija filma „Baksuzni seks ili luda pornografija" Radu Žudea, pobednika ovogodišnjeg Međunarodnog filmskog festivala u Berlinu koji se prikazuje u okviru Glavnog programa Festivala autorskog filma. 
 
Centralna lokacija festivala tradicionalno ostaje Kombank Dvorana, dok će se program  odvijati i u ostalim salama u Beogradu, ali i u drugim gradovima širom Srbije. Prateći svetske trendove, deo programa FAF-a će se odvijati i na onlajnu – na MojOFF filmskoj platformi.

PROČITAJTE I:

PREMIJERNO "NEBESA" SRĐANA DRAGOJEVIĆA


Svi sadržaji na portalu magazina Kaleidoskop media su besplatni, a sajt se finansira isključivo donacijama čitalaca i prijatelja.

Podržite rad našeg magazina OVDE


 

POVEZANE VESTI
button left button right
KATEGORIJA VESTI
button left button right

Komentari

Vaš komentar je uspešno prosleđen na odobravanje.
reklama box
reklama box
reklama box
reklama box
reklama box