Kaleidoskop media / Foto: Promo
Povodom proslave 100 godina čuda, beogradska mts Dvorana biće domaćin gala događaja – Disney100: koncert. Ovo posebno muzičko iskustvo biće održano 5. novembra, a nastupiće Simfonijski orkestar RTS-a i pevači koji su glasove pozajmiljivali u domaćim sinhronizacijama Dizni filmova.
Karte za ovaj događaj već od danas se mogu kupiti na blagajni mts Dvorane i putem sajta mtsdvorana.rs.
Tokom Disney100 koncerta, ansambl Simfonijskog orkestra RTS-a i solisti izvešće preko 20 kultnih Diznijevih pesama koje obuhvataju više generacija. Na koncertu će biti predstavljena muzika i inserti iz omiljenih animiranih klasika kao što su "Mala sirena", „Uspavana lepotica", „Aladin", „Lepotica i zver" tako i u izvedbama savremenih Diznijevih naslova „Zaleđeno kraljevstvo", „Priča o igračkama", „Enkanto: Magični svet"
Beograd se sa ponosom pridružuje gradovima širom sveta u proslavi 100 godina Diznijeve priče i nezaboravne muzike.
Produkcija Disney100: Koncert zajednički sprovode MCF MegaCom Film, distributer Disney filmova za Srbiju i mts Dvorana po licenci kompanije Disney Concerts.
PROČITAJTE I:
PREMIJERA FILMA "ŠTO SE BORE MISLI MOJE"
Svi sadržaji na portalu magazina Kaleidoskop media su besplatni, a sajt se finansira isključivo donacijama čitalaca i prijatelja.
Podržite rad našeg magazina OVDE
Komentari